• KELKİT DÖNERCİSİ

GÖKTÜRK’E DEVLET HASTANESİ YAPILIYOR...

Remzi Aydın, Göktürk'e inşa edilmesi planlanan devlet hastanesinin temelinin kısa süre içinde atılmasını beklediklerini söyledi.

  • 09 Ekim 2018 12:17
  • A
  • A

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Göktürk'e inşa edilmesi planlanan devlet hastanesiyle ilgili bazı açıklamalar yaptı. Eyüpsultan Belediyesi'nde yer alan habere göre, Başkan Remzi Aydın, hastane yerinin belirlenmek üzere olduğunu ve temelinin birkaç ay içerisinde atılmasını beklediklerini belirtti.

GÖKTÜRK AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ'NE EK BİNA

Başkan Remzi Aydın, Göktürk Aile Sağlığı Merkezi'nin hemen yanına ek bina yapılacağını söyleyerek konuşmasına şu şekilde devam etti;

“Sağlık Müdürlüğümüz ile sürekli temas halindeyiz. Gelişmeleri bizde takip ediyoruz. Göktürk Aile Sağlığı Merkezi'nin hemen yanına ek bina yapılacak. Sağlık Müdürümüz ile konuyu görüştüm. Önümüzdeki günlerde başlayacak ve çok kısa bir sürede bitirilecek. Dolayısıyla 1-2 ay içerisinde Göktürk Aile Sağlığı Merkezi'ne ek bina ve ilave doktor gelecek. Bu sene 3 tane doktor ise aile hekimi olarak hizmet verecek.”

BAŞKAN AYDIN: KONUYU YAKINDAN TAKİP EDİYORUM

Başkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Göktürk'e yapılması planlanan devlet hastanesiyle ilgili Sağlık Bakanı yardımcısıyla görüştüğünü belirterek şu ifadeleri kullandı;

“Göktürk'te büyük bir devlet hastanesi projesi var ve yeri belirlenmek üzere. Umarım projesi çizildikten 2-3 ay sonra temeli atılır. Sağlık Bakanlığı'nın hastaneyle ilgili ödeneği hazır. İnşallah hastanenin ilk kazması önümüzdeki günlerde vurulacak.

Müjdesini şimdiden vermek istiyorum. Konuyu yakından takip ediyorum. Tabi imar ve planla ilgili çıkan teknik sorunlar aşılmaya çalışılıyor. Sürekli iletişim halindeyiz ve durmuyoruz. Özellikle bu konuyu yakından takip ettiğimi ifade etmek isterim.”

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.