• KELKİT DÖNERCİSİ

GENÇ KALEMLER ANTALYA YOLCUSU

Eyüp Belediyesi’nin katkıları ile Makedonya Gostivar’da kurlan Genç Kalemler Spor Kulübü Antalya’da kampa gidiyor.

  • 13 Şubat 2019 14:13
  • A
  • A

Genç Kalemler Spor Kulübü kamuoyuna yaptığı açıklamada:

Duyuru

Genç Kalemler Futbol Takımımız, 2018-2019 Sezonu ikinci yarı dönem kamp hazırlıkları kapsamında 14 Şubat 2019 günü, sporcu ve teknik kadromuzdan oluşan toplam 27 kişilik ekibimiz ile, kamp hazırlıkları için Antalya’ya gidecektir.

Antalya / Belek ilçesine 24 Şubat 2019 Pazar gününe kadar çalışmalarını sürdürecek olan takımımız, bu verimli kamp döneminde değişik futbol takımları ile çok sayıda özel maçta karşılaşacaktır.

Ekibimiz, kamp ve hazırlık karşılaşmalardan sonra kamp hazırlıklarını tamamlayarak Makedonya'ya dönecektir.

Kampımızın gerçekleşmesi ve Antalya'da ağırlanmamız, Makedonya Cumhuriyeti Anaysa Mahkemesi Üyesi Sayın Salih Murat'ın girişimleri ve destekleri ile gerçekleştirilmiştir.

Bu bağlamda kendilerine sonsuz sükranlarımızı sunuyoruz.

Bizlere Türkiye'nin güzide şehirlerinden Antalya'da kamp yapma imkanını sağlayan ve misafir eden Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı Genel Müdürülüğü ve Genel müdür Sayın Mehmet Baykal'a, Ev sahipliği için Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'na sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Diğer yandan Antalya'ya ve kamp süresince ekibimizin ulaşımını sağlayan, güzide kuruluşlumuz TİKA ve yetkililerine saygı ve muhabbetlerimizi sunarız.

Kampımızın takımımız için hayırlara vesile olmasını temenni eder tüm emeği geçenlere saygılarımızı sunarız.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.