EMÜDER  KAN VE İLİK BAĞIŞ KAMPANYASI’NA KATILDI

Eyüp Müteahhitler Derneği Sayar Yapı’nın  Cuma günü Alibeyköy Camisi’nin önünde Kızılay ile birlikte kan ve ilik bağışı kampanyasına katılarak kan örneği verdi.

  • 20 Eylül 2019 13:43
  • A
  • A

Sayar Yapı’nın sosyal sorumluk projesi kapsamında kemik iliği nakli bekleyen hastalarının umut olan kök hücre bağışçılığı kampanyasına Eyüp Müteahhitler Derneği krumsal olarak destek verdi

 

Dernek üyeleri bugün Alibeyköy Camii önünde Sayar Yapı’nın Kızılay Eyüpsultan Şubesi ile ortaklaşa düzenlediği bağış kampanyasına katılarak bağışçı oldular.

Eyüp Müteahhitler Derneği Başkanı Av. Ramazan Karaca kan bağışına ihtiyacı olan ve ilik nakli bekleyen birçok hasta bulunduğuna dikkat çekerek “ Bugün burada dernek üyelerimizden ve başkan yardımcımızın Sayar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Sayar beyefendinin girişimleri ile Kızılay Eyüpsultan Şubesi’nin kan ve ilik nakli kampanyasına katıldık. Sayar Yapıyı tebrik ediyorum. Abdülkerim Sayara’a teşekkür ederim. İlik nakli bekleyen birçok hastaya umut olsun diye kanımızdan örnek verdik. İnşallah kanımız ilik bekleyen hastalarımıza can veririr. Bu tür organizasyonların artması toplum olarak hepimizi sevindiriyor."