DAMLA TIP MERKEZİ ÖZ ALİBEYKÖY SPOR İLE SAĞLIK ANLAŞMASI İMZALADI

Öz Alibeyköy Spor Kulübü ve Özel Damla Tıp Merkezi arasında sağlık anlaşması imzalandı.

  • 09 Ekim 2019 12:29
  • A
  • A

Anlaşmayı Öz Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Metin Çırpan ve Özel Damla Tıp Merkezi Genel Koordinatörü İzzet Aktaş imzaladı.

 

Öz Alibeyköy Spor ’un sporcuları sağlığı Damla Tıp Merkezine emanet edildi. Sporcuların sağlık raporlarını ve sağlık taramalarını ücretsiz bir şekilde sağlayacaklarını belirten Damla Tıp Merkezi Koordinatörü İzzet Aktaş “Genç sporcular bizim geleceğimiz ve bölgemizi temsil ediyorlar onlara sahip çıkmak bizim görevimiz ve her zaman Damla Tıp Merkezi olarak yanlarında olacağız. Ayrıca yaptığımız anlaşma ile sporcu aileleri ve birinci derece yakınları da Damla Tıp Merkezi’nden % 20 indirimli yararlanacaklar. Sporcuların ailelerindeki erkeklere prostat (Froflow) tedavisinde fark ücreti almadan faydalanacaklar. Damla Tıp Merkezi bayanlar da ise yağ ve kas vücut analizini fark ücreti almadan tedaviye başlayabilecekler.

 

Anlaşma sonrası Öz Alibeyköy Spor Kulübü Başkanı Metin Çırpan ise yaptığı açıklamada” Damla Tıp Merkezi ile kulübümüz arasında yaptığımız anlaşma sporcularımız ve sporcu yakınlarını kapsamaktadır. Damla Tıp Merkezine yapmış oldukları hizmetler için kendilerine teşekkür ederiz. Damla Tıp Merkezi artık bizim kendi yerimizdir, her türlü sağlık sorunlarımızda kapılarını gönül rahatlığı ile çalabiliriz”